Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montaj instalatie/impodobire ornamente sarbatori

Număr anunț
DA29342671
Autoritate contractantă
COMUNA TELIU (CUI 4688710)
Cod CPV
45451100-4 · Lucrari ornamentale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.279.079 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.279.079 RON