Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Rucsac laptop Anti-Furt , cu port usb extern

Număr anunț
DA29335827
Autoritate contractantă
Ministerul Cercetarii, Inovarii si Digitalizarii (CUI 43516588)
Cod CPV
30237270-2 · Genti pentru computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.794.393 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.794.393 RON