Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare certificate de performanță energetică la cladirii cu suprafata utila pina la 500 mp

Număr anunț
DA29336542
Autoritate contractantă
Comuna Radesti (Consiliu Local Radesti) (CUI 4562281)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
32.515.196 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.515.196 RON