Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intocmire Statut UAT Comuna Cernisoara

Număr anunț
DA29334488
Autoritate contractantă
COMUNA CERNISOARA (CUI 2541444)
Cod CPV
73220000-0 · Servicii de consultanta in dezvoltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.471.853 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.471.853 RON