Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERBATIM DVD-R DATALIFE 16X 4.7GB (ambalajSHRINK 50 Buc) 300.00 Buc. 0.9126 EP-332707 EPSON STYLUS L

Număr anunț
DA29342536
Autoritate contractantă
U.M. 0658 TARGU JIU (CUI 4246394)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.118.600 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.118.600 RON