Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tamplarie PVC cu geam termopan (cu montaj inclus) cf nota 56444/17.11.2021

Număr anunț
DA29325831
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
44230000-1 · Tamplarie pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1 RON
Valoare atribuită
25.877.266 RON
Data publicării
19.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.877.266 RON

din 1 RON estimat