Ofertă acceptată Cumpărare directă

RAPORT DE VERIFICĂRI, ÎNCERCĂRI ȘI PROBE ÎN VEDEREA AUTORIZĂRII FUNCȚIONĂRII APARATULUI

Număr anunț
DA29332902
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR DE EVIDENTA PERSOANELOR AL JUD. BISTRITA-NASAUD (CUI 17562933)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
566.132 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

566.132 RON