Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE TRACTOR tuns iarba de la baza sportiva din satul Contesti, comuna Davidesti, judetul Arges

Număr anunț
DA29343549
Autoritate contractantă
Comuna Davidesti (Primaria) (CUI 4122531)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.444.320 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.444.320 RON