Atribuită Cumpărare directă

revizie moto bmw

Număr anunț
DA35784985
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ARAD (CUI 3519836)
Furnizor / câștigător
AUTOMOBILE BAVARIA SRL (CUI 5450286)
Cod CPV
50115000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a motocicletelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.625,52 RON
Data publicării
23.05.2024 13:51
Data finalizării
25.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.625,52 RON