Ofertă acceptată Cumpărare directă

Q5942X Cartus toner Compatibil HP LaserJet 4200, 4300, 4250, 4350, 4345, 4240 Series, 20000pag, BK

Număr anunț
DA29335941
Autoritate contractantă
CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.474.833 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.474.833 RON