Atribuită Cumpărare directă

redresoare

Număr anunț
DA35796327
Autoritate contractantă
Comuna Valcau de Jos (Primaria Valcau de Jos Jud. Salaj) (CUI 4291930)
Furnizor / câștigător
CONTI SRL (CUI 5489030)
Cod CPV
31153000-3 · Redresoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
755,46 RON
Data publicării
24.05.2024 13:51
Data finalizării
25.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

755,46 RON