Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM DE SONORIZARE in cadrul proiectului „MODERNIZAREA SI REABILITARE CAMIN CULTURAL pANCESTI

Număr anunț
DA29339134
Autoritate contractantă
COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
Cod CPV
48952000-6 · Sistem de sonorizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.939.379 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.939.379 RON