Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADAPTOR WIFI USB TP-LINK SI ROUTER TP-LINK wireless 1200Mbps - Archer C50

Număr anunț
DA29344706
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 133 (CUI 4283899)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.163.574 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.163.574 RON