Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSULT.IN ACH.DE DOTARI SPECIFICE PT. IMBUNATATIREA INTEGRARII GRUPURILOR SI MINORITATILOR ETNICE

Număr anunț
DA29333943
Autoritate contractantă
COMUNA SANPETRU MARE (PRIMARIA SANPETRU MARE) (CUI 4483862)
Cod CPV
71318000-0 · Servicii de consiliere si de consultanta in inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.726.811 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.726.811 RON