Atribuită Cumpărare directă

GHID DIAGNOSTIC METALIC STANDARD si CATETER DIAGNOSTIC PERFORMA, cf descriere

Număr anunț
DA35796577
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
MEDICAL DEVICES & DIAGNOSTICS SRL (CUI 25045148)
Cod CPV
33111710-1 · Accesorii pentru angiografie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.856,20 RON
Data publicării
24.05.2024 13:51
Data finalizării
27.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.856,20 RON