Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Ecografe

Număr anunț
CN1020470
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
REGIO MED SRL (CUI 31388540)
Cod CPV
33112200-0 · Ecograf (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.254.554,62 RON
Valoare atribuită
1.253.862 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
18.04.2020 01:37
Anunț de atribuire
CAN1041373
Termen limită
15.06.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 077-181522
Documentație de atribuire
DF1081983

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
REGIO MED SRL CUI RO 31388540
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

1.253.862 RON

din 1.254.554,62 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 692,62 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.