Ofertă acceptată Cumpărare directă

2 buc Rola de cablu UTP (305 ml/rolă), AWG 24, cat 5e

Număr anunț
DA29330726
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Cod CPV
31731100-0 · Module (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.721.561 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
23.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.721.561 RON