Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelopa 16.9-28/12PR CULTOR

Număr anunț
DA29358298
Autoritate contractantă
Comuna Beresti-Bistrita (Consiliul local Beresti-Bistrita) (CUI 4455560)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.437.197 RON
Data publicării
23.11.2021 00:00
Data finalizării
24.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.437.197 RON