Atribuită Cumpărare directă

Pulpe pui dezosate fara piele (din superioara) TV 1kg congelata

Număr anunț
DA35789964
Autoritate contractantă
G.P.P.NR.13 (CUI 29074910)
Furnizor / câștigător
AGRICOLA INTERNATIONAL SA (CUI 2816014)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
457,50 RON
Data publicării
23.05.2024 13:51
Data finalizării
27.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

457,50 RON