Atribuită Anunț de participare

Servicii de proiectare tehnica la faza PT+DE+CS inlusiv DTAC și DTOE, respectiv asistență tehnică din partea proiectantului pe toată perioada de execuție a lucrărilor și execuție lucrari pentru obiectivul de investiții „Extindere rețea de canalizare în satele comunei Bretea Română, județul Hunedoara”

Număr anunț
SCN1006133
Autoritate contractantă
COMUNA BRETEA ROMANA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4521443)
Furnizor / câștigător
ROM ADRIA PREST CONSTRUCT SRL (CUI 3952774)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.221.546,29 RON
Valoare atribuită
7.221.545,28 RON
Data publicării
27.06.2018 20:55
Anunț de atribuire
SCNA1004716
Termen limită
12.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1013503

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Subcontractanți 1
RAPID COMPLEX SRL CUI RO 2544700

Valoare atribuită

7.221.545,28 RON

din 7.221.546,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.