Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru de casa autocopiativ tip 14-4-7A - 10 CARNETE

Număr anunț
DA29359742
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Cod CPV
22810000-1 · Registre din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.329.177 RON
Data publicării
23.11.2021 00:00
Data finalizării
24.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.329.177 RON