Atribuită Cumpărare directă

Sigiliu plastic cu fir din metal MegaTwister SP

Număr anunț
DA35787925
Autoritate contractantă
AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
Cod CPV
35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
23.05.2024 13:51
Data finalizării
27.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON