Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier,pt Lucrari de extindere retele de apa si canalizare in com Branest

Număr anunț
DA29351683
Autoritate contractantă
COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.346.969 RON
Data publicării
23.11.2021 00:00
Data finalizării
24.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.346.969 RON