Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REALIZARE A STRATEGIEI DE DEZVOLTARE LOCALA A ORASULUI NEGRESTI OAS 2021-2031

Număr anunț
DA29355381
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Cod CPV
73220000-0 · Servicii de consultanta in dezvoltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.037.760 RON
Data publicării
23.11.2021 00:00
Data finalizării
24.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.037.760 RON