Ofertă acceptată Cumpărare directă

SWITCH

Număr anunț
DA29358440
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala (CUI 24745496)
Cod CPV
48219500-1 · Pachete software pentru comutator (switch) sau ruter (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.147.210 RON
Data publicării
23.11.2021 00:00
Data finalizării
24.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.147.210 RON