Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAL MELAMINAT NUC + CANT ADEZIVAT DIF. CULORI 21 MM (50M)

Număr anunț
DA29360523
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
Cod CPV
44191300-8 · Placi aglomerate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.638.078 RON
Data publicării
23.11.2021 00:00
Data finalizării
24.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.638.078 RON