Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,3% sub estimat
Furnizare de carburant pentru parcul auto al Primariei Municipiului Arad
- Număr anunț
- SCN1006117
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09132000-3 · Benzina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 503.642,01 RON
- Valoare atribuită
- 446.817 RON 11,3% sub estimat
- Data publicării
- 27.06.2018 17:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1006575
- Termen limită
- 10.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013471
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Valoare atribuită
446.817 RON
din 503.642,01 RON estimat
11,3%
Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 56.825,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.