Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO si ALARMA ANTIEFRACTIE PENTRU CENTRUL DE VACCINARE GHIMBAV

Număr anunț
DA29360044
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
32.906.410 RON
Data publicării
23.11.2021 00:00
Data finalizării
24.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.906.410 RON