Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,0% sub estimat
APARATE DE HEMODIALIZA
- Număr anunț
- SCN1005666
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- TRANSMEDIC IMPEX SRL (CUI 34725178)
- Cod CPV
- 33181100-3 · Aparate de hemodializa (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 382.000 RON
- Valoare atribuită
- 340.000 RON 11,0% sub estimat
- Data publicării
- 27.06.2018 15:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1003338
- Termen limită
- 05.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010846
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini dializa-NOU.doc.p7m
- Clauze contractuale aparate hemodializa.doc.p7m
- FisaDate_DF1010846.pdf
- FORMULARE L 982016.doc.p7m
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 382.000 RON Adjudecat: 340.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Aparate de hemodializa | 264.000 RON | — | |
| 2 | Statie de apa | 118.000 RON | TRANSMEDIC IMPEX | 340.000 RON |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TRANSMEDIC IMPEX SRL CUI RO34725178
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL CUI RO31647962
Valoare atribuită
340.000 RON
din 382.000 RON estimat
11,0%
Adjudecat la 89,0% din estimat · economie 42.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.