Atribuită
Anunț de participare
Proiectare si executie Centru de Conferinte si instruire IFIN -HH
- Număr anunț
- SCN1006103
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- Porr Construct SRL (CUI 16601724)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.643.861 RON
- Valoare atribuită
- 11.022.870,66 RON
- Data publicării
- 27.06.2018 15:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1010276
- Termen limită
- 07.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013089
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini, tema de proiectare-semnat.pdf.p7s
- Contract-semnat.pdf.p7s
- Desene detaliate noi-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1013089.pdf
- Formulare CCI-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Valoare atribuită
11.022.870,66 RON
din 9.643.861 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro