Atribuită Cumpărare directă

Servicii de publicitate si promovare pentru Comuna Fundeni Judetul Calarasi

Număr anunț
DA35792099
Autoritate contractantă
Comuna Fundeni (CUI 3796942)
Furnizor / câștigător
BMG DESIGN STUDIO SRL (CUI 29015824)
Cod CPV
79970000-4 · Servicii de editare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.730 RON
Data publicării
24.05.2024 13:51
Data finalizării
27.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.730 RON