Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner black original Xerox 106R04349 2x Xerox B210 / B205 / B215 3000 pagini OEM

Număr anunț
DA35797532
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE SUCEAVA (CUI 11352916)
Furnizor / câștigător
ULM CART SRL (CUI 28530325)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.287 RON
Data publicării
24.05.2024 13:51
Data finalizării
27.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.287 RON