Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si montaj sistem supraveghere video pentru Scoala Gimnaziala nr 2 din Comuna Fundeni

Număr anunț
DA35797881
Autoritate contractantă
Comuna Fundeni (CUI 3796942)
Furnizor / câștigător
TEHNO SECURITY SISTEM SRL (CUI 34029303)
Cod CPV
51314000-6 · Servicii de instalare de echipament video (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
69.994,38 RON
Data publicării
24.05.2024 13:51
Data finalizării
27.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.994,38 RON