Ofertă acceptată Cumpărare directă

S.F. infintare retea de canalizare sat Nisipuri, comuna Dobrotesti, judetul Dolj

Număr anunț
DA29344302
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROTESTI (CONSILIUL LOCAL DOBROTESTI) (CUI 16423570)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.643.850 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
24.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.643.850 RON