Atribuită Cumpărare directă

BUTELIE HELIU 6.0 50L, TRANSPORT LOCAL BUTELIE CNF CONTRACT CONTRACT CADRU NR. 3263//29.11.2023

Număr anunț
DA35793923
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CLUJ NAPOCA (CUI 13708611)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24110000-8 · Gaze industriale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.930 RON
Data publicării
24.05.2024 13:51
Data finalizării
27.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.930 RON