Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,3% sub estimat
Acord-cadru aparat radiodiagnostic digital (radiografie)
- Număr anunț
- CN1003617
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 33110000-4 · Echipament de imagistica de uz medical, dentar si veterinar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.269.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.050.000 RON 17,3% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2018 01:46
- Anunț de atribuire
- CAN1008418
- Termen limită
- 05.10.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 167-380090
- Documentație de atribuire
- DF1021122
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 33110000-4.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021122.pdf
- Formulare si modele de documente 33110000-4.docx.p7s
- Proiect acord cadru 33110000-4.docx.p7s
- Proiect de contract 33110000-4.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELMED SRL CUI RO 2192263
Valoare atribuită
1.050.000 RON
din 1.269.000 RON estimat
17,3%
Adjudecat la 82,7% din estimat · economie 219.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.