Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIBLU RAPID 6*40=50BUCX0.33, BANDA IZOLATOARE=10BUCX5.04, CIB MU=13BUCX5.88, PRIZA DUBLA ST=1BUCX8.4

Număr anunț
DA29358349
Autoritate contractantă
Comuna Glodeanu Silistea (Primaria Comunei Glodeanu Silistea) (CUI 4088219)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.929.740 RON
Data publicării
23.11.2021 00:00
Data finalizării
24.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.929.740 RON