Atribuită Cumpărare directă

Servicii asigurari accidente

Număr anunț
DA35800142
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE POLO (CUI 4203768)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66512100-3 · Servicii de asigurare contra accidentelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
950,96 RON
Data publicării
24.05.2024 13:51
Data finalizării
27.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

950,96 RON