Ofertă acceptată Cumpărare directă

Perdea extensibila luminoasa de exterior 1mX 4m

Număr anunț
DA29351934
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Cod CPV
39298500-2 · Ornamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.319.570 RON
Data publicării
23.11.2021 00:00
Data finalizării
24.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.319.570 RON