Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mocheta si plinta, cablu TV coaxial, usa interior cu toc

Număr anunț
DA29360520
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Cod CPV
39531400-7 · Covoare textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
40.060.362 RON
Data publicării
23.11.2021 00:00
Data finalizării
24.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.060.362 RON