Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACH PACHET ECHIPAMENTE PSI PT LOT I – CAMIN CULTURAL EZERIS SI LOT II – CAMIN CULTURAL SOCENI

Număr anunț
DA29332682
Autoritate contractantă
Comuna Ezeris (CUI 3227807)
Cod CPV
35111200-7 · Materiale de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
16.093.138 RON
Data publicării
22.11.2021 00:00
Data finalizării
24.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.093.138 RON