Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Elaborare PT, DE, CS, DAAA si asistenta tehnica din partea proiectantului pe parcursul derularii investitiei precum si executia lucrarilor pentru obiectivul: “REABILITARE ENERGETICA SI MODERNIZARE SCOALA GIMNAZIALA IN LOCALITATEA BREAZA,COMUNA NEGRILESTI, JUDETUL BISTRITA NASAUD”
- Număr anunț
- SCN1006066
- Autoritate contractantă
- Comuna Negrilesti (Consiliul local al comunei Negrilesti) (CUI 15128955)
- Furnizor / câștigător
- PUGNAFLOR CONSTRUCT SRL (CUI 17680130)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 894.304,26 RON
- Valoare atribuită
- 888.963,20 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 27.06.2018 11:56
- Anunț de atribuire
- SCNA1005257
- Termen limită
- 20.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013212
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET_DE_SARCINI GB PNDL scoala cu executie-semnat.pdf.p7s
- DALI scoala-semnat.rar.p7s
- FisaDate_DF1013212.pdf
- Model Contract-semnat.docx.p7s
- Modele FORMULARE-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PUGNAFLOR CONSTRUCT SRL CUI RO17680130
Subcontractanți 1
PFA BULEU G.IOAN CUI 27682643
Oferta 2
Individuala
Ofertant
AMICII BUILDING SRL CUI RO 24060832
Valoare atribuită
888.963,20 RON
din 894.304,26 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 5.341,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.