Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,4% sub estimat
Servicii de proiectare tehnica și executie lucrari pentru obiectivul de investitii "Construire drum, pod si aparari de maluri pe raul Moldovita in comuna Vatra Moldovitei, judetul Suceava"
- Număr anunț
- SCN1006043
- Autoritate contractantă
- COMUNA VATRA MOLDOVITEI (CUI 4326680)
- Furnizor / câștigător
- CALCARUL SA (CUI 7220224)
- Cod CPV
- 45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.135.283 RON
- Valoare atribuită
- 3.778.962,79 RON 26,4% sub estimat
- Data publicării
- 27.06.2018 10:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1004198
- Termen limită
- 23.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012500
Documente
Documentația de atribuire
- 1.1 Piese desenate SF.rar.p7s
- 4.Modele formulare.doc.p7s
- Caiet de sarcini pod.pdf.p7s
- Evaluari.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012500.pdf
- Proiect contract (1).doc.p7s
- SF.pdf.p7s
- Studii de teren.rar.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CALCARUL SA CUI RO 7220224
Subcontractanți 1
DAMIENA SRL CUI 13667201
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
MAGHEBO SRL CUI RO 18996949
Asociați 1
OVIRELANCE SRL CUI 16354756
Subcontractanți 1
DAMIENA SRL CUI RO 13667201
Valoare atribuită
3.778.962,79 RON
din 5.135.283 RON estimat
26,4%
Adjudecat la 73,6% din estimat · economie 1.356.320,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.