Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
ACHIZITIE MAȘINĂ DE MĂTURAT STRADALĂ
- Număr anunț
- SCN1006042
- Autoritate contractantă
- ORASUL SOLCA (PRIMARIA) (CUI 4441000)
- Furnizor / câștigător
- B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL (CUI 18378344)
- Cod CPV
- 34921100-0 · Masini de maturat strazile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 484.484 RON
- Valoare atribuită
- 484.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.06.2018 10:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1003611
- Termen limită
- 17.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012754
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract de furnizare maturatoare.doc.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012754.pdf
- Formulare.doc.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
B.T. BEST TOOLS COMPANY SRL CUI RO 18378344
Valoare atribuită
484.000 RON
din 484.484 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 484 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.