Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat
Execuţie de lucrări pentru obiectivul de investiţii „MODERNIZARE DRUM JUDEȚEAN DJ 704K: VINEREA (DJ 704) – SĂLISTEA (DJ 705E), JUDEȚUL ALBA”
- Număr anunț
- SCN1006038
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- NEWAMPORT SWA CORP. (CUI 604173746)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.837.214,65 RON
- Valoare atribuită
- 4.553.882,31 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 27.06.2018 10:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1007726
- Termen limită
- 16.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1013257
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini conditii generale DJ 704K.pdf.p7s
- FisaDate_DF1013257.pdf
- Formulare DJ704K.doc.p7s
- Proiect contract de lucrari DJ 704K.pdf.p7s
- P.T. parte desenata pag. 1-14.pdf.p7s
- P.T. parte desenata pag. 15-30.pdf.p7s
- P.T. parte desenata pag. 31-47.pdf.p7s
- P.T. parte desenata pag. 48-70.pdf.p7s
- P.T. parte desenata pag. 71-90.pdf.p7s
- P.T. parte desenata pag. 91-103.pdf.p7s
- P.T. - PARTE SCRISA pag. 103-125.pdf.p7s
- P.T. - PARTE SCRISA pag. 1-20.pdf.p7s
- P.T. - PARTE SCRISA pag. 126-150.pdf.p7s
- P.T. - PARTE SCRISA pag. 151-180.pdf.p7s
- P.T. - PARTE SCRISA pag. 181-202.pdf.p7s
- P.T. - PARTE SCRISA pag. 203-218.pdf.p7s
- P.T. - PARTE SCRISA pag. 21-48.pdf.p7s
- P.T. - PARTE SCRISA pag. 219-240.pdf.p7s
- P.T. - PARTE SCRISA pag. 241-270.pdf.p7s
- P.T. - PARTE SCRISA pag. 271-300.pdf.p7s
- P.T. - PARTE SCRISA pag. 301-330.pdf.p7s
- P.T. - PARTE SCRISA pag.331-360.pdf.p7s
- P.T. - PARTE SCRISA pag. 49-75.pdf.p7s
- P.T. - PARTE SCRISA pag. 76-102.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NEWAMPORT SWA CORP. CUI 604-173-746
Asociați 1
NEWAMPORT ASFALT SRL CUI 31868378
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DRUMURI SI PODURI LOCALE ALBA SA CUI RO4331392
Oferta 3
Individuala
Ofertant
EUROPEXPRES SRL CUI RO 12214962
Valoare atribuită
4.553.882,31 RON
din 4.837.214,65 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 283.332,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.