Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE, LIVRARE SI MONTARE ARTICOLE DE MOBILIER

Număr anunț
DA29328419
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.943.129 RON
Data publicării
19.11.2021 00:00
Data finalizării
24.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.943.129 RON