Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 52,4% sub estimat

Acord cadru de furnizare-Set lenjerii unica folosinta

Număr anunț
SCN1006030
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
512.592 RON
Valoare atribuită
243.791 RON 52,4% sub estimat
Data publicării
27.06.2018 09:51
Anunț de atribuire
SCNA1002875
Termen limită
09.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1013070

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Adjudecat: 243.791 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Set 1 lenjerie unica folosinta(1fata perna+1patura+1cearceaf ) OVAVINCI SRL 4 contracte 235.964 RON
OVAVINCI SRL · contract 739 · 02.05.2019 57.420 RON
OVAVINCI SRL · contract 1388 · 19.07.2018 127.266 RON
OVAVINCI SRL · contract 48 · 08.01.2019 51.278 RON
OVAVINCI SRL · contract 1387 · 19.07.2018
2 Set 2 lenjerie unica folosinta(1fata perna+1patura+4cearceaf )
3 Set 3 lenjerie unica folosinta(2 fata perna+1patura+2cearceaf )
4 Aleze unica folosinta OVAVINCI SRL 7.827 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668

Valoare atribuită

243.791 RON

din 512.592 RON estimat 52,4%

Adjudecat la 47,6% din estimat · economie 268.801 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.