Ofertă acceptată Cumpărare directă

JALUZELE VERTICALE

Număr anunț
DA29329846
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VARTOP (CUI 15115602)
Cod CPV
39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.140.544 RON
Data publicării
21.11.2021 00:00
Data finalizării
24.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.140.544 RON