Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Lucrari de reparatii curente la constructii si instalatii la pavilion D - Aula acedemiei si dotarea acesteia
- Număr anunț
- SCN1006028
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL (CUI 6844688)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.530.654,62 RON
- Valoare atribuită
- 1.525.212,13 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 27.06.2018 09:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1003094
- Termen limită
- 16.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012819
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_sarcini_2.PDF.p7s
- Caiet_sarcini.PDF.p7s
- Clauze_contractuale_obligatorii.PDF.p7s
- FisaDate_DF1012819.pdf
- Formulare_oferta.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OVO DESIGN FURNITURE GROUP SRL CUI RO 6844688
Valoare atribuită
1.525.212,13 RON
din 1.530.654,62 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 5.442,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.