Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziţie servicii achiziţii publice necesară unitatii, pentru perioada 01.12-31.12.2021.

Număr anunț
DA29375952
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROIECTE AL MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 44202834)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.661.496 RON
Data publicării
24.11.2021 00:00
Data finalizării
24.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.661.496 RON